معرفی انواع یراق کیف

انواع یراق کیف

اگر قصد خرید یک کیف جدید را دارید باید به یراق کیف استفاده شده در آن توجه ویژه ای داشته باشید. توجه داشته باشید که یراق کیف مناسب می تواند برای شما امنیت در نگهداری وسایل، دسترسی آسان به وسایل شما و شیک و حرفه ای بودن کیف شما را به ارمغان آورد.

انواع یراق کیف

در این مقاله انواع یراق کیف را بررسی می کنیم و توضیح خواهیم داد هر کدام از آن ها چه قابلیت هایی دارند با یراق سعید همراه باشید.

زیپ کیف

زیپ ها معمولا پر طرفدار ترین یراق کیف محسوب می شوند. استفاده از آن راحت تر از سایر یراق آلات کیف می باشد، این نوع یراق ایمنی لازم را دارد و در طول و رنگ های مختلف در بازار موجود می باشد. زیپ ها را می توان روی انواع کیف از کوله پشتی گرفته تا کیف پول استفاده کرد، برای امنیت بیشتر معمولا زیپ با یک نوع بست محکم تر استفاده می شود.

اگر قص خرید و استفاده از زیپ را دارید، به دنبال زیپی باشید که از فلز یا پلاستیک محکم ساخته شده باشد دلیل این پیشنهاد ما مقاوم بودن آن است همچنین اندازه دندادنه های زیپ موضوعی مهم می باشد دندانه های بزرگتر راحت تر باز و بسته می شوند و دوام بیشتری دارند.

بست آهنربایی کیف

گیره های آهنربایی یا مغناطیسی نیز مانند زیپ طرفدار های خاص خودش را دارد استفاده از آن بسیار آسان می باشد و ایمنی لازم برای نگه داری از وسایل شما را دارد این نوع یراق کیف از دو قسمت تشکیل شده است آهنربا و صفحه فلزی که وقتی به یکدیگر متصل می شوند درب کیف را می توانند بسته نگه دارند این نوع یراق کیف در کیف های کوچک و کیف هایی که ایمنی زیاد در آن ها مهم نیست استفاده می شود به طور خلاصه کیف هایی که نیاز به محکم شدن زیاد ندارند.

یکی از معایب گیره های آهنربایی ضعیف تر بودن آن نسبت به سایر بست های کیف می باشد پس نتیجه می گیریم برای کیف هایی که مکرر استفاده می کنیم و وسایل سنگین را حمل می کنند خیلی مناسب نمی باشد.

سگک کیف

از سگک کیف می توان به عنوان یک بست کلاسیک کیف یاد کرد این نوع یراق کیف قرن هاست که مورد استفاده در صنعت تولید کیف قرار می گیرد. سگک کیف به اندازه کافی محکم و ایمن است و به هر نوع کیف، ظاهری به خصوص می بخشند این نوع بست کیف در کیف های لاکچری و کیف هایی که نیاز است محکم بسته شوند استفاده می شود.

اگر قصد خرید یراق کیف را دارید سگکی تهیه کنید که از فلز یا پلاستیک با کیفیت بالا ساخته شده باشد اندازه سگک کیف نیز مهم است سگک های بزرگتر ایمن تر هستند اما حجم و وزن زیادی دارند.

طناب یا بند کیف

بست های کیف که دارای بند هستند یک راه آسان و مناسب برای بستن کیف می باشد. این نوع بست از یک طناب تشکیل شده است که با کشیدن آن و محکم کردن میتوانید درب کیف را ببندید. اگر به کیف های باشگاه و برخی کوله پشتی ها دقت کرده باشید این نوع بست در آن ها وجود دارد استفاده از آن آسان است و میتوان برای انواع کیف استفاده کرد.

موضوعی که باید قبل از خرید این نوع بست توجه کنید این است که باید از مواد محکم و با دوام مانند نایلون و پلی استر ساخته شده باشد ضخامت آن ها نیز مهم است طناب های ضخیم تر قوی تر هستند و بستن آن ها ممکن است کمی سخت تر باشد.

دیدگاهی یافت نشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *