Asset 1shape
تاریخچه
مجموعه یراق سعید

مأموریت و چشم اندازهای ما

یراق سعید از سال 1369 فعالیت خود را در زمینه فروش یراق آلات مرتبط با صنعت کیف ، کفش ، کمربند و پوشاک با نام یراق آلات سعید یا s.buckle آغاز کرد.

به دلیل این موضوع که تولید کنندگان مرتبط به طور مداوم استاندردهای مورد نظر این مجموعه و همینطور مشتریان عزیز ما را تأمین نکرده و در فواصل مختلف با افت و خیز کیفیت روبه رو می شدیم. بر آن شدیم که در سال 1382 کارخانه ریخته گری به روش دایکاست احداث نماییم و در ادامه واحدهای قالب سازی ، پرداخت کاری ، پرسکاری و دیگر صنایع وابسته را به این مجموعه بیافزاییم تا تمام مراحل ساخت در یک واحد انجام پذیرد.

امید داریم که با توکل به خداوند بزرگ و تلاش روزافزون هشتاد پرسنل متخصص و متعهد مجموعه یراق سعید بتوانیم سهمی از ارتقاء صنعت کشور عزیزمان ایران را داشته باشیم

تخصص مجموعه یراق سعید

متخصص در طراحی و ساخت سگک های استاندارد و سفارشی است. در روی ، برنج و فولاد موجود است و می توان آن را با قالب گیری ریخته گری ، سیم سازی یا مهر زنی تهیه کرد.

همه آنها را می توان در مجموعه ای از اتمام عرضه کرد. سگک ها در صنایع مختلف از جمله چادر و سایبان ، نظامی ، پزشکی ، مهار ، اسب ، حیوان خانگی ، چمدان ، بند ، تجهیزات آتش نشانی ، سیستم های تسمه ابزار ، موتور سیکلت و مد مورد استفاده قرار می گیرند.

ما موجودی خوبی داریم. در صورت درخواست نمونه. می توانیم قطعات ساخته شده برای شما را به صورت سفارشی تولید کند

134